Read Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty by John P. Strelecky Free Online


Ebook Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty by John P. Strelecky read! Book Title: Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty
The author of the book: John P. Strelecky
Edition: Tyto alba
Date of issue: 2017
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 321 KB
City - Country: No data
Loaded: 2240 times
Reader ratings: 3.9

Read full description of the books:Amerikiečių autoriui Johnui P. Strelecky (Džonui P. Streleckiui) buvo trisdešimt treji, kai jo gyvenimą pakeitę įvykiai įkvėpė parašyti knygą „Kavinė pasaulio pakrašty“. Istorija apie vadybininką Džoną, netikėtai užsukusį į keistą kavinę ir savo gyvenimą apvertusį aukštyn kojomis, netrukus paplito po visą pasaulį, buvo išversta į 26 kalbas. Ir ne veltui – šis pasakojimas milijonus žmonių paskatino gyventi taip, kaip nori jie, o ne taip, kaip to reikalauja aplinka. Dabar jūsų rankose – antroji autoriaus knyga „Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty“.

Džono gyvenimas pasikeitė. Jis ėmė gyventi taip, kaip visuomet norėjo, – jis keliauja po visą pasaulį ir yra laimingas. Atsidūręs Havajuose, staiga vėl pamato kavinę. Aišku, neužsukti į ją Džonas negali. Į šią kavinę užklysta ir Džesika – susirūpinusi ir įsitempusi verslininkė, labai panaši į Džoną prieš dešimt metų. Kavinė išties daro stebuklus! Džesikai ji padės tapti tokiai, kokia ji visuomet svajojo būti, o Džonui – įtvirtinti savo surastą laimę. Kaip jiems tai pavyks? Kuo ši kavinė tokia ypatinga?
Jei gyvenimas jūsų netenkina,
jei galvojate, kad laimė yra nepasiekiama,
jei iki šiol nesupratote, ką iš tiesų turėtumėte veikti gyvenime,
galiausiai – jei tik svajojate apie pokyčius, bet nieko nedarote – užsukite į kavinę pasaulio pakrašty. Ji laukia būtent jūsų!


Download Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty PDF Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty PDF
Download Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty ERUB Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty PDF
Download Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty DOC Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty PDF
Download Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty TXT Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty PDFRead information about the author

Ebook Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty read Online! Following a life changing event when he was thirty-three years old, John was inspired to sit down and tell the story of "The Why Cafe." Within a year of its release, word-of-mouth support from readers had the book inspiring people on every continent, including Antarctica. It went on to become a #1 Bestseller, and has now been translated into twenty-one languages. John has since written other books, including "Life Safari" and "The Big Five for Life" and coauthored the book "How to be Rich and Happy."

Through his writings and appearances on television and radio, John’s messages have inspired millions of people to live life on their terms. He has been honored alongside Oprah Winfrey, Wayne Dyer, and Deepak Chopra as one of the one hundred most inspirational thought leaders in the field of leadership and personal development. All of this continues to humble and amaze him.

When he is not writing or speaking, he is out seeing the world. His longest trip was an almost year-long adventure in which he and his wife backpacked around the globe


Reviews of the Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty


RONNIE

Do you need a book to diversify your evening? Maybe you found her.

STANLEY

Quickly downloaded

ELLIE

The book is a masterpiece that makes a richer soul, speech, and wider horizon.

FELIX

This book will make you shudder, infiltrate, and change your mind about this crazy world.

MARYAM

Light fiction for Cloudy day
Add a comment
Download EBOOK Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty by John P. Strelecky Online free

PDF: sugrimas-kavin-pasaulio-pakraty.pdf Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty PDF
ERUB: sugrimas-kavin-pasaulio-pakraty.epub Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty ERUB
DOC: sugrimas-kavin-pasaulio-pakraty.doc Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty DOC
TXT: sugrimas-kavin-pasaulio-pakraty.txt Sugrįžimas į kavinę pasaulio pakrašty TXT